Telové procedúry

Naše telo potrebuje starostlivosť počas celého roka.

Zameriavam sa na dôkladnú hydratáciu pokožky prostredníctvom čokoládových zábalov, rašelinových obkladov, zábalov z morských rias a z bahna z mŕtveho mora.

Sú príjemné, účinné a dá sa pri nich neuveriteľne relaxovať.

Čokoládový zábal 

Anticelulitídový Čokoládový zábal (čistá čokoláda)

Účinky:
Čokoterapia je výnimočným prostriedkom proti zimnej depresii, stresu aj zlej nálade. Pomáha pri celulitíde, obnovuje, zvlhčuje pokožku, zanecháva pleť jemnú a vyživenú, zahalenú do vône čokolády. Vôňu čokolády ucítite celý deň. Čokoládovou kúrou získate kvalitnú starostlivosť o pokožku plnú minerálov, vitamínov, antioxidantov a koenzímov súčasne s príjemným zážitkom.
Prevedenie:
Na zábal sa používa čistá čokoláda určená výlučne pre aplikáciu na pokožku.

Indikácie: formovanie postavy, celulitída, opuchy, opaľovaním unavená a suchá pokožka.
Kontraindikácie: vysoký krvný tlak, tehotenstvo, zápaly, infekčné ochorenia, otvorené rany, alergie na zložky čokolády.

Rašelinový zábal

Rašelina je 100% prírodný produkt obsahujúci množstvo minerálov, stopových prvkov a pre pokožku priaznivých huminových látok. Ich nízke pH pomáha aktivovať tzv. pufry udržujúce acidobázickú rovnováhu organizmu. Prospieva tak zdravému metabolizmu vášho tela a udržuje ho stále mladé.
Dodáva plazivé teplo bez termošoku. Rašelinový nosič tepla položený na jednorazový rašelinový zábal predáva svoju tepelnú energiu postupne a rovnomerne.

Indikácie: bolesti chbta a šije, bolesti chrbtice, reumatické ochorenia, artróza, svalové problémy, problémy s dýchaním a ďalšie.
Kontraindikácie: závažné srdcovo cievne ochorenia a ochorenia obehového systému, akútne ochorenia kože, zápalové ochorenia, precitlivelosť na teplo, tehotenstvo, otvorené rany, onkologické ochorenia. Zábal nie je vhodný pre pacientov po mozgových príhodách. Pri silných alergiách by mal pacient konzultovať procedúru so svojim alergológom.

 

Zábal z morských rias

O morských riasach:
Riasy sú už po tisícročia známe v Ázii ako prírodný regulátor hormónov, ale aj ako efektívny a často nenahraditeľný zdroj regulácie metabolizmu.
Je všeobecne známe, že ľudia z Ázie sú vo väčšine štíhli a netrpia obezitou.
Morské riasy sú jednou z tých pomôcok, ktorá nám pomáha udržať štíhlu líniu

Účinky:
Riasy sú organizmy so schopnosťou ukladať stopové prvky. Iba správna zmes má ten správny terapeutický účinok. Riasa FUCUS má odtučňovacie schopnosti vďaka jódu, ktorý stimuluje látkovú výmenu. Má vysokú hydratačnú schopnosť. Neobsahuje žiadne cudzie látky ani konzervačné látky.

Indikácie: vhodné pri detoxikačných a zoštíhlovacích kúrach. Doporučuje sa 5 opakovaných kúr. Pôsobením teplého zábalu ošetrovanej časti tela dochádza k účinnejšiemu pôsobeniu na podkožné tukové tkanivá.
Prevedenie:
Procedúra sa začne jemným peelingom, následne sa na telo nanesie teplý zábal z morských rias. V teple sa odpočíva 35 min.
Po sprche nasleduje relaxačný odpočinok 20 min. Nakoniec sa na telo nanesie hydratačný telový krém.
Kontraindikácie: choroby srdca, zápalové ochorenia, otvorené kožné rany, dýchacie problémy.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok

09.00 -21.00

len telefonické objednávky

+421 908 770 478

Adresa:

Jamnického 3

Bratislava IV.

Karlova Ves - Dlhé Diely

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info